Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
O nás

Vítejte na stránkách našeho e-shopu :-)

Jsme rodinná firma zabývající se výrobou a prodejem palivového dřeva v Libereckém kraji. Vytvořením tohoto e-shopu se posouváme dále ve zkvalitnění služeb pro naše zákazníky.

Při uzavření objednávky se zavazujeme splnit Vaše požadavky výše uvedenými obchodními podmínkami.

Jako firma disponujeme vlastní dopravou a můžeme si dovolit dopravu zdarma, při dodržení objemu objednávky vůči vzdálenosti. Více viz "Doprava", kde také naleznete jakým vozidlem rozvážíme, jaké maximální množství uvezeme a jiná vysvětlení ohledně jednotek míry palivového dřeva.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu : info@drevochotyne.cz nebo telefonicky:+420 775 33 75 75 ( v pracovní dny po-pá od 8:00 do 15:00 hod. )

!!! Důležité info !!!

Nyní máme dodací lhůty minimálně 2 měsíce...dle druhu dřeviny. V momentální situaci lesnictví nelze zaručit skladovou dostupnost tvrdého a březového dřeva v době realizace objednávky, tudíž se dodací lhůta prodlouží. Přesto děláme vše, co je v našich silách a možnostech, abychom tyto velmi požadované druhy dřevin naskladnili a vyřídili Vaší objednávku. Děkujeme za pochopení. !!! 

Teď už si jen vyberte v horní liště jaký produkt si od nás chcete koupit.

Zda palivové dřevo krácené štípané sypané nebo palivové dřevo štípané v metrových délkách rovnané. 

Nevíte si rady? V horní liště vlevo klikněte na " Jak nakupovat"

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup !!!

Dřevo Chotyně s.r.o.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz